Mersin Çocuk ve Ergen Danışmanlık Merkezi

Halil Özgen Psikoloji

Her çocuğun ruhunda, keşfedilmeyi bekleyen bir evren yatar. Onları dinleyin, anlayın ve rehberlik edin; mucizeleri birlikte keşfedelim. (Halil ÖZGEN)

Çocuklara köklerin derinliğini ve kanatların genişliğini verin; böylece nereden geldiklerini bilir ve nereye uçacaklarını güvenle seçebilirler. (Halil ÖZGEN)

Pedagojik sorunlar, gizli hazineye açılan kapılardır. Her zorluk, çocuğun yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı sunar; onlara sevgiyle yaklaşın. (Halil ÖZGEN)

Ergenlik, fırtınalı bir denizdir. Gençlerin dümeninde sabır ile rehberlik edin; böylece güvenli limanlara ulaşmalarına yardımcı olursunuz. (Halil ÖZGEN)

Halil Özgen: Mersin'de Çocuk Pedagojisi Alanında Deneyimli Uzman

49 yaşında, evli ve üç çocuk babası olan Halil Özgen aileler, çocuklar ve ergenler için psikolojik danışmanlık hizmetleri sunan deneyimli bir uzmandır. Hocamız Mersin'de uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimiyle pedagoji alanında öne çıkar. Aile içi iletişim, çocuklarda davranış sorunları ve ergen psikolojisi konularında uzmanlaşmıştır. Hocamız, her bir ailenin benzersiz ihtiyaçlarını anlayarak onlara özel çözümler sunmaktadır.

Türkiye ve Mersin’de +10.000'den fazla Danışmanlık Tecrübesi

Çocuklarınızın mutluluğu ve sağlığı için attığınız her adım, onların gelecekteki benliklerine yapılan bir yatırımdır. Terapi, sadece zorlukları aşmak için değil, aynı zamanda aile bağlarını güçlendirmek ve çocuğunuzun potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için önemli bir fırsattır. (Halil ÖZGEN)
psikolog2
psikolog1

Çocukların Mutluluğunu Sakın Ertelemeyin

Meslek hayatım boyunca aile içi iletişimleri harekete geçirerek huzurlu ve mutlu çocuklar meydana getirmeyi hedefledim. Onları okul ve arkadaş çevresiyle uyumlu hale getirirken karşılaştıkları zorlukları aşmaları için her daim destekledim. Adana'daki deneyimli çocuk pedagog ekibimle birlikte, ailelerin yanında olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum.
Halil Özgen Kimdir

Anne ve Babaların Halil Özgen Hakkındaki Yorumlarını Okuyun

Yorumları okumak ekranı için sola kaydırın

Randevunuzu Bugün Alın: Mersin'deki Profesyonel Psikolojik Destek

Mersin'de, çocuğunuz için bütçenize uygun fiyatlarla yüksek kalitede psikolojik destek arıyorsanız, merkezimiz sizin için doğru adres. İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaya hazırız. Daha fazla bilgi veya randevu için bize telefon ya da WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Profesyonel yardımımızla yaşam kalitenizi artırın.
Pedagoglar, Psikologlar ve Psikolojik Danışmanlar

Mersin Çocuk Psikolojik Danışmanlık Merkezlerimiz

Mersin Çocuk Danışmanlık

Çocukların sosyal, duygusal ve zihinsel alanda yaşadığı problemlerin çocuğun bireysel gelişim sürecine göre kendi yaş özellikleri göz önüne alınarak değerlendirilmesi ve yaşanan problemlerin çözümlenmesini amaçlayan bir danışmanlık hizmetidir.

Mersin Ergen Danışmanlığı

Ergenlik dönemindeki bireylerin karşı karşıya kalabileceği sosyal, duygusal ve zihinsel alandaki problemlerin çözümlenmesini amaçlayan bir danışmanlık hizmetidir.

Mersin Pedagojik Danışmanlık

Çocukların ve gençlerin öğrenme becerilerini geliştirmelerine, akademik başarılarını artırmalarına, sosyal ilişkilerini güçlendirmelerine ve sağlıklı bir şekilde büyümelerine yardımcı olur.

Bir Profesyonel Bul

Halil Özgen Mersin’de tecrübeli çocuk pedagog ekibiyle pedagojik sorunlarınıza özel danışmanlık yapmaktadır.

Mersin’de çocuk psikolojik danışmanlık konularında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurun. Kısa süre içinde size geri dönüş yapacaktır.  Psikoloji ve terapi dünyasından
  en son haberleri görüntüleyin

  Misyonumuz herkes için sağlık ve esenliğe teşvik etmektir

  Mersin Pedagog desteği herhangi bir bozukluk için işe yarar mı?

  Şizofreni, paranoya ve bipolar bozukluk gibi önemli psikolojik sorunların tedavisinde Mersin’de pedagog desteği tavsiye etmeyiz. Ancak, psikolojik danışmanlık, bireyin stres, öfke, özgüven kaybı ve kaygı gibi sorunlarını çözmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca evlilik problemleri, çocuk ve ergen konuları gibi aile danışmanlığı konularında pedagog veya çocuk psikolog gereklidir. Bu gibi durumlarda da pedagojik danışmanlık sizlere tam etkili bir çözüm sunar.

  Mersin'de Seanslar ne sıklıkla yapılıyor?

  Çocuk pedagojik sorunların ciddi olduğu durumlarda, ilk aşamada 15 günde bir seans düzenleriz. Genellikle semptomların düzelmesiyle birlikte seans aralığı aylık olarak düzenlenecektir. Tamamen iyileşme sağlandığında, kalıcı sonuçlar elde etmek için seanslar 2 ay aralıklarla gerçekleştirilecektir.

  Bir seans ile bir sonraki arasında ne olur?

  Pedagog, birinci seansın sonunda bireyleri gelecek seansa kadar geliştirmeleri gereken davranışları düzenlemeye yönelik ödevlendirir. Çocukların ilerlemesi, bir sonraki seans esnasında bu ödevlerin izlenmesiyle gözleriz.

  Tüm süreç ne kadar sürer?

  Çocuk pedagoji danışmanlığı süreçleri sorunun kendisine bağlı olarak değişmektedir. Ancak ortalama 4-6 seans çalışmaların etkili sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. Ancak tecrübeli hocalarla birlikte 2-4 seans içinde süreçler olumlu hale dönebilmekte ve etkili sonuçlar alınabilmektedir.

  Seansların maliyeti nedir?

  Danışmanlık süreleri, pedagojik sorunların şiddetine, terapinin hedeflerine ve çevresel koşullara bağlı olarak oldukça çeşitlilik gösterir. Ayrıca, psikolojik danışmanlık seans ücretleri ortalama olarak 600 TL ile 2500 TL arasında değişen fiyatlarla sunulmaktadır. Seanslarımız için merkezimizde 600 TL psikolog seans ücretleri belirlenmektedir.

  Seansları karşılayamazsam ne yapmalıyım?

  Hocanızla bir görüşme düzenleyerek psikolojik danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte seans aralıklarını hocamızla belirleyip mali durumunuzu olumsuz etkilemekten kaçınabilirsiniz.

  Sizi Arayalım

  Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


   error: Content is protected !!