Mersin Çocuk Pedagoji

Çocuk ve Ergen Psikolojisi

Çocuk ve Ergen Pedagoji

Çocuk ve ergen psikolojisi, özgüven eksikliği, takıntılar, stres, mutsuzluk ve kaygı, özgül fobiler. İletişim kuramama ve öfke kontrol sorunu.

Devamını oku

Dikkat Dağınıklığı Hiperaktivite

Çocuk ve Ergenlerde DEHB Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Öğrenme Güçlüğü, Sınav Kaygısı, Okula Uyum Sorunu, Ders Çalışma Sorunu.

Devamını oku

Çocuklarda Davranış Sorunu

Saldırganlık, öfke nöbetleri, kavgacılık, yalan söyleme, hırsızlık, okula gitmek istememe, sosyal ortamlardan kaçınma, arkadaşlık ve aile içi problemler.

Devamını oku

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi

Bebeklik dönemi, gelişme, büyüme, okul öncesi bilişsel gelişim, öğrenme, düşünme, sosyalleşme, topluma uyum sağlama, duygusal gelişim.

Devamını oku

Mersin Çocuk Psikolog ve Aile Danışmanı Ekibimiz

Çocukların davranış bozuklukları, okul ve öğrenme güçlükleri, duygularını kontrol etme ve iletişim kurma konusunda yaşadıkları sorunlar ile ilgili destek.

Türkiye ve Mersin’de +10.000'den fazla Çocuk ve Ergen Danışmanlık Tecrübesi

Halil Özgen ve Mersin Çocuk Psikolog ekibimiz ile çocukların yaşadıkları pedagojik sıkıntıların çözümü noktasında uzun yıllardır danışmanlık hizmetleri vermektedir.
psikolog2
psikolog1

Çocukların Mutluluğunu Sakın Ertelemeyin

Bizler aile içi iletişimleri harekete geçirerek huzurlu ve mutlu çocuklar oluşturmayı hedefledik. Çocukları, sosyal çevreyle (okul ve arkadaş) uyumuna, iletişimine dair yaşadığı problemlerin çözümlerinde olumlu yönde destekledik. Çocuk pedagojisi, çocukların fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek için eğitim, öğretim ve danışmanlık hizmetlerini içeren bir alandır. Mersin Pedagog ekibimiz ile birlikte sizlere yardımcı olmaktayız.
Halil Özgen Kimdir

Danışanlarımızın ve ailelerinin
hakkımızda neler söylediğini görün

Bugün bir danışmanlık randevusu alın!

Seans fiyatları, hocanızın uzmanlık alanı, yaş ve deneyimi gibi faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Mersin psikolog seans ücretleri ortalama 600-2000 TL arasındadır. 50 yaşındaki deneyimli Halil Özgen hocamız, danışanların bütçesini dikkate alarak en uygun seans ücretleri ile çalışmaktadır.
Pedagoglar, Psikologlar ve Psikolojik Danışmanlar

Mersin Çocuk Psikolojik Danışmanlık Merkezlerimiz

Mersin Çocuk Danışmanlık

Çocukların sosyal, duygusal ve zihinsel alanda yaşadığı problemlerin çocuğun bireysel gelişim sürecine göre kendi yaş özellikleri göz önüne alınarak değerlendirilmesi ve yaşanan problemlerin çözümlenmesini amaçlayan bir danışmanlık hizmetidir.

Mersin Ergen Danışmanlığı

Ergenlik dönemindeki bireylerin karşı karşıya kalabileceği sosyal, duygusal ve zihinsel alandaki problemlerin çözümlenmesini amaçlayan bir danışmanlık hizmetidir.

Mersin Pedagojik Danışmanlık

Çocukların ve gençlerin öğrenme becerilerini geliştirmelerine, akademik başarılarını artırmalarına, sosyal ilişkilerini güçlendirmelerine ve sağlıklı bir şekilde büyümelerine yardımcı olur.

Bir Profesyonel Bul

Halil Özgen Mersin’de tecrübeli çocuk pedagog ekibiyle pedagojik sorunlarınıza özel danışmanlık yapmaktadır.

Mersin’de çocuk psikolojik danışmanlık konularında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurun. Kısa süre içinde size geri dönüş yapacaktır.  Psikoloji ve terapi dünyasından
  en son haberleri görüntüleyin

  Misyonumuz herkes için sağlık ve esenliğe teşvik etmektir

  Mersin Pedagog desteği herhangi bir bozukluk için işe yarar mı?

  Şizofreni, paranoya ve bipolar bozukluk gibi önemli psikolojik sorunların tedavisinde Mersin’de pedagog desteği tavsiye etmeyiz. Ancak, psikolojik danışmanlık, bireyin stres, öfke, özgüven kaybı ve kaygı gibi sorunlarını çözmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca evlilik problemleri, çocuk ve ergen konuları gibi aile danışmanlığı konularında pedagog veya çocuk psikolog gereklidir. Bu gibi durumlarda da pedagojik danışmanlık sizlere tam etkili bir çözüm sunar.

  Mersin'de Seanslar ne sıklıkla yapılıyor?

  Çocuk pedagojik sorunların ciddi olduğu durumlarda, ilk aşamada 15 günde bir seans düzenleriz. Genellikle semptomların düzelmesiyle birlikte seans aralığı aylık olarak düzenlenecektir. Tamamen iyileşme sağlandığında, kalıcı sonuçlar elde etmek için seanslar 2 ay aralıklarla gerçekleştirilecektir.

  Bir seans ile bir sonraki arasında ne olur?

  Pedagog, birinci seansın sonunda bireyleri gelecek seansa kadar geliştirmeleri gereken davranışları düzenlemeye yönelik ödevlendirir. Çocukların ilerlemesi, bir sonraki seans esnasında bu ödevlerin izlenmesiyle gözleriz.

  Tüm süreç ne kadar sürer?

  Çocuk pedagoji danışmanlığı süreçleri sorunun kendisine bağlı olarak değişmektedir. Ancak ortalama 4-6 seans çalışmaların etkili sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. Ancak tecrübeli hocalarla birlikte 2-4 seans içinde süreçler olumlu hale dönebilmekte ve etkili sonuçlar alınabilmektedir.

  Seansların maliyeti nedir?

  Danışmanlık süreleri, pedagojik sorunların şiddetine, terapinin hedeflerine ve çevresel koşullara bağlı olarak oldukça çeşitlilik gösterir. Ayrıca, psikolojik danışmanlık seans ücretleri ortalama olarak 600 TL ile 2500 TL arasında değişen fiyatlarla sunulmaktadır. Seanslarımız için merkezimizde 600 TL psikolog seans ücretleri belirlenmektedir.

  Seansları karşılayamazsam ne yapmalıyım?

  Hocanızla bir görüşme düzenleyerek psikolojik danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte seans aralıklarını hocamızla belirleyip mali durumunuzu olumsuz etkilemekten kaçınabilirsiniz.

  Sizi Arayalım

  Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


   error: Content is protected !!