Mersin Vajinismus Çözüm Merkezi

Halil Özgen Psikoloji

Vajinismus Sorunu

Cinsel ilişki sırasında vajinanın girişindeki kasların istemsiz olarak kasılması sonucunda cinsel ilişkinin olamaması veya oldukça ağrılı olmasını tarif eden bir cinsel işlev bozukluğudur.

Devamını oku

Cinsel İşlev Sorunu

Cinsel işlev bozukluklarının en yaygın nedeni, stres, kaygı, depresyon, özgüven eksikliği, cinselliğe karşı olumsuz tutumlar ve cinsel travma gibi psikolojik faktörlerdir.

Devamını oku

İlk Gece Korkusu

Hem kadınlarda hem erkeklerde görülen cinsel ilişkiye girme ve cinsel temastan korkma konusunda endişe ve korkudur. Cinsellik hakkında yanlış bilgiler korkulara yol açabilir.

Devamını oku

Cinsel Sorunlar

Cinsel sorunlar yaşayan bireylerin ve çiftlerin daha sağlıklı ve tatmin edici bir cinsel yaşam sürmelerine yardımcı olmak için kullanılan etkili bir terapi yöntemidir.

Devamını oku

Uzmanlarımız

Halil Özgen Çiftlerin Cinsel İlişkilerini Güçlendirmek İçin Uzun Yıllardır Mersin'de Evlilik ve Cinsel Danışmanlık Hizmetleri Vermektedir.

Türkiye ve Mersin'de +10.000'den fazla Vajinismus ve Evlilik Seansı Tecrübesi

Halil Özgen hocamız Mersin'de çiftlerin cinsel sorunlarını çözmek ve ilişkilerini güçlendirmek için yılların deneyimini ve uzmanlığını kullanmaktadır.
psikolog2
psikolog1

Vajinismus ile mücadelede pes etmeyin

Vajinismus, evli çiftlerin cinsel yaşamını olumsuz etkileyen bir sorundur. Aile ve Evlilik Danışmanı Halil Özgen hoca ve Mersin Psikolog Ekibi, vajinismus sorununu çözmek için çiftlere profesyonel destek vermektedir. Halil Özgen hoca ve Mersin Psikolog Ekibi, uzun yıllardır Mersin'de cinsel danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ekip, tecrübesi ve uzmanlığıyla çiftlerin vajinismus sorununu çözmede başarılı sonuçlar elde etmektedir.
Halil Özgen Kimdir

Mersin'de Çiftlerin Halil Özgen hakkındaki yorumları

Halil Özgen hocamız, çiftlerin daha mutlu ve sağlıklı bir cinsellik yaşamalarına yardımcı olmak için umut ışığı olmaya devam ediyor.

Bugün vajinismus sorununuzun çözümü için randevu alın!

Vajinismus, cinsel hayatınızı geri almanız için bir engel değildir. Cinsel hayatınız üzerinde kontrol sahibi olmanıza engel olmasın.

Halil Özgen ve Mersin'in en iyi vajinismus ekibi, sizlere özel aile ve evlilik danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Mersin'de vajinismus seanslarımız ile ilgili bilgi talep ederseniz lütfen adınızı ve telefonunuzu giriniz. En kısa sürede sizleri arayalım.  Vajinismus bir son değildir, bir başlangıçtır

  Vajinismus, tedavi edilebilir bir cinsel işlev bozukluğudur

  Mersin Aile ve Evlilik Danışmanlığı

  İlişki sorunları, cinsel sorunlar, iletişim sorunları, ailevi sorunlar

  Mersin Cinsel Terapi Merkezi

  Kadın cinsel işlev sorunları, Erkek cinsel işlev sorunları

  Mersin Vajinismus Çözüm Merkezi

  Vajinismus, İlk gece korkusu, Ağrılı cinsel birleşme

  Bir Profesyonel Bul

  Psikoloji ve cinsel terapi dünyasından
  en son haberleri görüntüleyin

  Vajinismus, %100 tedavi edilebilir bir cinsel sorundur.

  Mersin Aile danışmanlığı desteği herhangi bir bozukluk için işe yarar mı?

  Mersin’de, şizofreni, paranoya ve bipolar bozukluk gibi psikiyatrik tedavi gerektiren ciddi rahatsızlıklarda evlilik terapisi tedavisini önermeyiz. Fakat stres, öfke yönetimi, özgüven eksikliği ve kaygı gibi evlilikteki sorunlarda ale danışmanlığı etkili olacaktır. Ek olarak, ilişki ve evlilik zorlukları ile çocuk ve ergen sorunları gibi alanlarda bulunmaktadır. Bu durumlarda aile danışmanlığı da tamamen etkili bir yaklaşım sunacaktır.

  Mersin'de Seanslar ne sıklıkla yapılıyor?

  Ciddi psikolojik rahatsızlıkların iyileşmesi için başlangıçta 15 günde bir seans yapılması öneririz. Seanslarınızda ilerleme kaydettiğinizde, görüşmeler ayda bir defaya düşecektir. Psikolojik iyileşmenin tamamlandığı aşamada, kalıcı düzelmeyi desteklemek amacıyla seanslar 2 ayda bir düzenleriz.

  Bir seans ile bir sonraki arasında ne olur?

  Birinci seansın sonunda, danışanlara sonraki seansa kadar edinmeleri gereken yetenekler ve ayarlamalarla ilgili ödevler veririz. Sonraki seans sırasında, uzman psikoloğumuz bu ödevleri takip ederek danışanların gelişimini izler.

  Tüm süreç ne kadar sürer?

  Aile danışmanlığı süreçleri, soruna bağlı olarak değişmekle birlikte, ortalama 4-6 seansta etkili sonuçlar verir.

  Ancak hocalarla birlikte 2-4 seans içinde olumsuz süreçler olumlu hale dönebilmekte ve etkili sonuçlar alınabilmektedir.

  Seansların maliyeti nedir?

  Sorunların ciddiyeti, tedavinin amaçları ve ayrıca çevresel etkenler gibi faktörler, evlilik danışmanlığın süresini etkiler. Ek olarak, psikolog ücretleri ortalama 750 TL ile 2000 TL arasında değişen fiyat aralığındadır. Merkezimizde 750 TL olarak psikolog seans ücretleri sunulmaktadır.

  Seansları karşılayamazsam ne yapmalıyım?

  “Hocanızla, aile danışmanlığın finansal durumunuza zarar vermemesi için bir görüşme planı oluşturabilirsiniz.

  Sizi Arayalım

  Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


   error: Content is protected !!